معرفی شرکت

تولیدکننده انواع نخ فرش ماشینی از نمره 18 سه لا هیت ست شده الی نمره 60 در یزد

به لطف و یاری پروردگار متعال شرکت ریسندگی مسعود در سال ۱۳۷۰ در شهرک صنعتی اشکذر یزد تاسیس گردید.

از همان نخستین گام تولید کیفیت نخ از مهمترین اصول این شرکت بود که با همت عالی موسسین این مجموعه برای اولین بار در استان یزد خط کامل ریسندگی از شرکت های ایتالیایی Cognitex و savio به ایران وارد.نصب و راه اندازی گردید.

از آنجایی که این مجموعه طی سالهی تولید همواره در حال توسعه بود جهت ارتقا کیفیت و بکارگیری فناوری روز دنیا و همچنین تنوع بیشتر محصولات تولیدی این شرکت مفتخر است در سال ۱۳۹۷ اقدام به واردات و به کارگیری ماشین آلات ریسندگی به روز دنیا از کشور آلمان( شرکت های zinser.schlafhors و volkmann) و همچنین خط رنگرزی Galvanin ایتالیا مدل ۲۰۱۸ و خط مقدمات مدل ۲۰۱۸ ( NSC Schlumberger ) از کشور فرانسه نموده است.

هم اکنون مفتخریم آماده ارائه تمامی نمرات نخ های مصرفی در فرش ماشینی با کیفیت عالی و همگام با درخواست های مشتریان گرامی با تکنولوژی روز صنعت نساجی باشیم.

پشتیبانی و مشتری مداری

تنوع محصولات شرکت ریسندگی مسعود در حوزه‌ی نساجی، ما را مفتخر به آشنايی با هزاران مشتری محترم و کسب و کارهاي آن‌ها کرده است و از اين بابت بر خود می‌باليم.

تجربیات ما

فعاليت مستمر از سال ۱۳۷۰ در حوزه توليد انواع نمرات نخ های فرش ماشینی توانسته است تا به دانش و تجربه موسسان مجموعه ریسندگی مسعود بيفزايد.

خط مشی

کيفيت و کميت تنوع محصولات با استفاده از بروزترين تجهيزات صنعت نساجی جهان و بهترين مواد اوليه موجود در بازار داخل کشور، مسيری است که شرکت ریسندگی مسعود به عنوان هدف در آن گام بر می‌دارد.

فعالیت ما

خطوط تولید این شرکت با بهره‌گیری از مواد اولیه داخلی و خارجی قابلیت تولید انواع نمرات نخ‌های فرش ماشینی در مشخصات و رنگ‌های مختلف را دارند. شرکت ریسندگی مسعود با صادرات محصولات خود به کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان و… علاوه بر تامین نیازهای داخلی، در حد توان خود، سهمی در افزایش ارزآوری به کشور داشته باشد.

پشتیبانی و مشتری مداری

تنوع محصولات شرکت ریسندگی مسعود در حوزه‌ی نساجی، ما را مفتخر به آشنايی با هزاران مشتری محترم و کسب و کارهاي آن‌ها کرده است و از اين بابت بر خود می‌باليم. مشتريان ما شريک تجاری ما هستند و اين تنها يک شعار نيست.

از توليد و توسعه محصولات تا ارائه نهايی آن بر اساس نظر مشتری می‌باشد. همچنين ذکر اين موضوع حائز اهميت است که قيمت‌گذاری محصولات اين شرکت بسته به افزايش يا کاهش قيمت مواد اوليه در حال تامين از منابع خارجی و داخل کشور شناور است.

مدیران ما

شرکت ریسندگی مسعود یزد ، نخست از طریق هیئت‌های اجرایی و دیگر از طریق نیروهای متخصص به اجرای اهداف شرکت و  فرآیند پایش و کنترل میپردازد.

سرکارخانم مینا مثقالیمدیر داخلی
مأموریت :
تجمیع دیدگاه‌ها، نظرات و تجربیات
ایجاد درک مشترک از ویژگی‌ها و نیازهای مختلف درشرکت‌
مشارکت در تصمیم سازی
جناب آقای عباس مثقالیرئیس محترم هیئت مدیره
سابقه طولانی مدت اين شرکت در عرصه‌‌ی نساجي و نیز حمایت و همراهی مؤسس محترم مجموعه جناب آقای مثقالی سبب گرديده است که ضمن حفظ مشتریان قدیم متقاضیان جدیدی را نیز به مجموعه خود اضافه نماید.
آقای دکتر مسعود مثقالیمدیرعامل
مأموریت :
تعیین استراتژی
سیاست‌گذاری
مشارکت در طراحی و اصلاح نظام‌های مورد نیاز
مشارکت در حل مسائل کلیدی

محصولات

 نخ فرش ماشینی از نمره 18 الی نمره 60

درخواست خرید

سفارش و پرداخت مستقیم